www.utrinski.com.mk
27 октомври 2015 11:23
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
Вести
Илјадници скопјани два дена без вода поради пукната цевка
Од ЈП „Водовод и канализација“ велат дека била напукната цевка Ф-250 милиметри, ...
прочитај повеќе

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии

Најнови вести
12°СкопјеВреме
Сончево
Вто17
Сре16
Чет14
Пет16
Саб14
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 4917, 27.10.2015
Потрошувачките кредити заглавија многу домаќинства
Меѓу нефункционалните кредити пласирани кај домаќинствата, најзастапени се потрошувачките кредити, и тоа 46,5 отсто, се ...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
Обвинителството потврди: анестезиолозите биле пијани
Анализите покажале дека анестезиолозите од гевгелиската болница имале 1,23, одно...
прочитај повеќе
„Ќерка ми почина поради лекарска негрижа“
Блажо Лазаров вели дека во гевгелиската ...
прочитај повеќе
Интервју Александра Михајловска - Детската публика се враќа во Кумановскиот театар
„Не можеме да правиме театар за возрасни доколку тие возрасни немале можност да ...
прочитај повеќе
Совети - Возење по дожд
Есен е и силните врнежи не се реткост, а надоврзани со пониските температури нау...
прочитај повеќе
Хаџиски: Не се сеќавам на убиството на Мери Јошевска
Еден од најпознатите случаи во македонската криминалистика веќе 22 години чека к...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ