ДЕНОТ НИЗ ФОТОГРАФИИ

Мис Мексико Карина Гонзалез учесничка на Мис универзум 2012 позира за фотографирање во бикини во ресорт и казино Планет Холивуд во Лас Вегас, Невада
Останати галерии