Број 3378  петок, 10 септември 2010
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Мислења
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Магазин

Site Meter
Хороскоп
Хороскоп


Овен

Изненадна финансиска добивка многу ќе ве расположи. На планот на љубовта малку сте нервозни и брзоплети. искористете го својот шарм и покажете и' ја на саканата личност, својата друга страна. Склони сте кон заразни заболувања.Бик

Многу сте расположени. Денес можете да очекувате радост на планот на љубовта. Исклучително убаво искуство ве очекува на полето на сексуалноста. Доживувате некаков вид промена и тоа ви годи. Ве очекува кратко патување.Близнаци

Денес успевате да акумулирате повеќе енергија од претходните денови, иако и натаму сте нерасположени и вознемирени. Склони сте кон тајни љубовни врски. Позитивната финансиска промена убаво ќе ве освежи.Рак

Љубовниот живот ви е вознемирувачки и многу променлив. Од партнерот очекувате секаков вид изненадување. Во друштво сте исклучително разговорливи, па денес ќе остварите нови познанства. Можност за настинка.Лав

Ситуацијата на работа се поправа, а со неа и вашата финансиска состојба. Иако ја намаливте својата агресивност, која во последно време е зголемена и натаму сте склони кон расправии. Здравјето ви е нестабилно.Девица

Мошне лесно воспоставувате нови контакти. Емотивниот живот ви станува необично интересен. Можноста за авантура е поголема од обично. Во работата сте стабилни, а финансиската ситуација благо ви се поправа.Терезија

Чувствата ви се исклучително измешани. Домашната атмосфера не ви годи и во неа сте склони кон кавги. Љубовно-еротската ситуација сепак е сосема добра. На работа ќе постигнете значајни резултати и ќе дојдете до пари.Скорпија

Изгледа дека вашиот однос со партнерот, конечно се стабилизира. Фазата на агресија е минато и отстапи место на меѓусебното разбирање. Имате големи шанси да заминете на пат. Помал прилив на пари.Стрелец

Навистина сте нагласено вредни кога е во прашање работата. Имате добра можност за заработувачка. Љубовниот живот полека ви се поправа. Од друга страна, ќе имате непријатен разговор со некој пријател.Јарец

Склони сте кон сите видови љубовни авантури. Воспоставувате нови деловни односи, но оставате и по малку несериозен впечаток. Семејниот живот денес ви е слаба точка. Обидете се да играте на среќа.Водолија

Добро се чувствувате кога сте со саканата личност. На работа остварувате забележителни резултати. Сепак, имате чувство дека е дојдено време да ја смените работата и во право сте. Денеска би можеле да одите на еден пат.Риби

Партнерот ви е многу понезадоволен отколку што претпоставувате. Потребна му е некаква свежина во односот, па е поотворен кон флерт отколку вообичаено. Со малку романтика, би можеле да ја вратите својата доверба кај него.
#
Најди! во Утрински