Број 3377  вторник, 07 септември 2010
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска

Site Meter
Втора страница

VerbatimЉубе Бошкоски е кодош колку што Никола Груевски е хомосексуалец

Љубе Бошкоски, лидерот на Обединети за Македонија тврди дека има список на хомосексуалци во Владата, кој ќе го објави во друга пригода

Ние не велиме дека бог не е машко. Бог истовремено е и женско

Дарен Мекфарланд, претставникот на црквениот литургиски одбор ја брани одлуката на шкотската епископална црква од служба да ги исфрли зборовите „Господ, тој, негов, нему“, како и „Отец, Син и Светиот дух“
#
Статијата е прочитана 728 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Втора страница
Поплавено здравство