Број 2873  сабота, 27 декември 2008
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска

Претходен број


Site Meter
Втора страница
Црвенковски и Груевски имаат најдолг стаж во владите

Црвенковски беше премиер осум години, а Груевски има шест и пол години како премиер и министер
Милион евра за камери во Клиничкиот центар

Поставени се 950 камери во установите и 150 надвор од објектите, а за проектот се потрошени околу еден милион евра
Поглед
Даниела Трпчевска
Verbatim

Најди! во Утрински
Барај со НАБУ