Број 3031  четврток, 09 јули 2009
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
 

Претходен број


Site Meter
Политика
 
Статијата е прочитана 737 пати.

Испрати коментар

Од: диме
Датум: 09.07.2009 01:27:11
oh bre kutrite gi prasuvaat zosto usta ne otvorile, pa kako da kazat nesto nemaat dozvola od sefot. Ako kazat nesto od svojata glava ke zgresat, pa ke mora "slavno" da zavrsuvaat kako ovie masive ministri denovive. mene licno me interesira kako zboruva pretenikot gorcev kkade toj vo posledno vreme?
Од: Trpe original
Датум: 09.07.2009 07:12:46
I vcera potencirav deka VMRO ovskite YES roboti-imaat samo bazicna glasacka funkcija.Tolku im dal inventorot.A pak ovie od SDSM i sonchogledite Petkovski i Andov-vrtat teorii,teoremi i prikazni za mali deca-vo praktika gi vidovme i niv 8-9 godini.Se na se KATASTROFA!!!
Од: glupendra
Датум: 09.07.2009 07:19:47
Ne se cudete se icrpea i nema sto da kazat. Vidoa deka za dosega kazanoto Ustavniot sud im dade crven karton pa sega resija da molcat. Mozebi se vo pravo.
Од: Хемороиди
Датум: 09.07.2009 07:37:21
Толку ги бива. И магаре да ставиш на првите места на п��ртиските листи, ќе влезе во Парламентот. Крајно време е да се смени законот за избори и да се вратиме на мнозинскиот модел. Само така ќе имаме добри пратеници и квалитетен Парламент.
Од: Ајван Доктор
Датум: 09.07.2009 09:30:08
Кутрите! А и сто пати подобро! И онака немаат шчо умно да кажат!

Најди! во Утрински
Политика
Пуштен автопатот од Прешево до Македонија
Екстерното препуштено на Државниот испитен центар?
Зошто се отвора случај и со „Макпетрол“?
Уставниот суд го „преслушува“ прислушувањето
СДУ- За идентитетот и јазикот не може да се преговара