Број 3080  понеделник, 07 септември 2009
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска

Site Meter
Забава

Сандра Булок

Го спасува бракот на Скарлет Јохансон

Сандра Булок е брачен советник на еден од најубавите холивудски парови, Скарлет Јохансон и Рајан Ренолдс.

„Рајан и Скарлет минуваат низ многу тежок период, а Сандра им помага да ги надминат недоразбирањата. Таа тоа го прави со примери од својот брак“, изјавил близок извор на актерката.

Сандра е една од ретките холивудски ѕвезди, кои успеале да ја одделат кариерата од бракот. Таа четири години е во брак со Џеси Џејмсон.

„Сандра и Џеси сосема се различни и никој не веруваше дека ќе успеат. Сандра му дала совет на Рајан оти мора, без оглед на се', да издвои време за Скарлет и дека ништо не може да ги уништи заедничките моменти“, додал изворот.

 


#
Статијата е прочитана 1478 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Забава
На викенд во Дубровник
Пешки од Битола до Скопје
Му рече „да“ на Вуди Ален
Сака да се облекува како принцеза