Број 3030  среда, 08 јули 2009
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска


Site Meter
Втора страница

Verbatim

Одвратно ми е што новинарите кои до вчера го фалеа Санадер денес се натпреваруваат кој повеќе ќе го исплука. Особено затоа што човекот изгледа како вистински фраер

Нивес Целзиус,

контроверзната хрватска пејачка во колумната за германски „Билд“Мислев дека вие новинарите сте добро информирани и знаете

Ана Курникова,

поранешната тенисерка потврдува дека е пред брак со пејачот Енрике Иглесијас.


Статијата е прочитана 232 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Втора страница
Нимиц донесе модифициран предлог
Карикатура
Шведските предизвици наспроти македонските
„Евро-Балкан“ сугерира да прекинат преговорите
Се' за слава на живите