Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Онлајн Магазин
25.07.2012, 12:55

Аврил Лавињ го оставила момчето заради девојка!?Аврил е забележана на летување во Мексико, каде што друштво и' прави непозната бринета

Канадската пејачка Аврил Лавињ сосема ги збунила медиумите откако по разделбата со момчето Броди Џенер, била видена во блиска дружба со непозната бринета.

Аврил е забележана на летување во Мексико, каде што друштво и' прави непозната бринета, за која таблоидите претпоставуваат дека е новата девојка на пејачката. Некои американски медиуми дури погодуваат дека Аврил поради таа девојка ја прекинала врската со Броди, кој инаку и' е брат на Ким Кардашијан.

Папараците ја фотографирале Аврил како ја фаќа девојката за гради и за задник, ја гали по коса и како прегрнати шетаат на плажа. Бидејќи нејзината кариера стагнира веќе некое време, постојат и шпекулации дека ова е само маркетиншки потег на пејачката барем на некој начин да го сврти вниманието на себе.


Статијата е прочитана 535 пати.

Испрати коментар(ИНТЕРВЈУ) Сексот е само средство за смирување
Одземено старателството на бабата врз децата на Мајкл Џексон
Принцот Вилијам не ја сака Пипа во својот дом
Постери за Олимпијадата изложени и во Скопје
Вечер посветена на поезијата на Маџиров во Пазин
Се ожени лидерот на Северна Кореја Ким Јонг Ун
Почитувачи на Тесла предлагаат СПЦ да го прогласи за светец
Драмски театар со „Хамлет“ на фестивал во Полска
„Три“ ја издаде хит-книгата „Долна земја“ од Џозеф О’ Нил
(ИНТЕРВЈУ) Очекувам оваа музика да се слуша долго време
Том Круз купува куќа поблизу до Сури
Бред Пит за два милиони долари во Величествениот
Ќе се реконструира киното на браќата Манаки!?
Повикал итна помош за задача од математика
„Синтези“ го посвети 28. број на Дејан Дуковски
Се подготвува спектакл за концертот на Чолиќ во Охрид
„Електра“ од Данска на Фестивалот „Стоби“
Џони Деп жали поради прекинот со Ванеса Паради
Мадона се уште користи оружје на концертите
Македонија ќе учествува на Саемот на книгата во Москва„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

  


Site Meter


Време
Скопје, 31°C

Делумно облачно

Петок
Ведро
Макс: 33°C, Мин: 17°C

Сабота
Сончево
Макс: 36°C, Мин: 18°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
ОДБРОЈУВАЊЕ ДО ОЛИМПИЈАДА
Вечерва почнуваат Олимписките игри во Лондон...
Денот на отворањето почна со ѕвонење на илјадници ѕвона
Први се огласија големите ѕвона на кулата часовник Биг Бен, покрај зградата на британскиот Парламент и брегот на Темза, ...
Усеин Болт посакува четири олимписки злата
Олимпискиот шампион и светски рекордер во спринтерските дисциплини на 100 и 200 метри, покрај „своите“ дисциплини, ќе тр...
Свеченото отворање ќе ги засени големите пропусти!
Камерон: Олимпијадата е најголемата безбедносна операција во мирно време
Торп во Лондон како коментатор
Грчка олимпијка расно навредувала на „Твитер“

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |