Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Онлајн Магазин
23.07.2012, 12:42

Џони Деп жали поради прекинот со Ванеса Паради

Деп наводно очајнички се труди да ја врати својата долгогодишна љубов Паради

Актерот Џони Деп наводно очајнички се труди да ја врати својата долгогодишна љубов - Ванеса Паради. Тој заминал во јужниот дел на Франција за да ги реши несогласувањата со неа, а како подарок и донел и златен приврзок на кој пишувало „Моето срце засекогаш е со тебе“.

- Моментално сите се заедно на празниците, исто како некогаш. Сакаат да им покажат на децата дека секогаш ќе бидат силно семејство, без разлика на тоа дали се раздвоени или не. Џони сака да биде со своето семејство, неговите деца му значат многу. Она што тие двајца треба да го направат е да се одалечат од Холивуд, а тоа токму сега и го прават, изјави близок извор на двојката.

Иако никогаш не биле официјално во брак, потврдено е дека Ванеса ќе добие 150 милиони долари од Џони, а исто така ќе и припадне и луксузен имот во Франција. Но како што стојат работите, најверојатно постои голема шанса Ванеса да му ја прости на Џони романсата со Амбер Хард, која многу ја разочарала и поради која ја прекина врската.


Статијата е прочитана 740 пати.

Испрати коментарСе ожени лидерот на Северна Кореја Ким Јонг Ун
Почитувачи на Тесла предлагаат СПЦ да го прогласи за светец
Драмски театар со „Хамлет“ на фестивал во Полска
„Три“ ја издаде хит-книгата „Долна земја“ од Џозеф О’ Нил
Аврил Лавињ го оставила момчето заради девојка!?
Очекувам оваа музика да се слуша долго време
Том Круз купува куќа поблизу до Сури
Бред Пит за два милиони долари во Величествениот
Ќе се реконструира киното на браќата Манаки!?
Повикал итна помош за задача од математика
„Синтези“ го посвети 28. број на Дејан Дуковски
Се подготвува спектакл за концертот на Чолиќ во Охрид
„Електра“ од Данска на Фестивалот „Стоби“
Мадона се уште користи оружје на концертите
Македонија ќе учествува на Саемот на книгата во Москва

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

  


Site Meter


Време
Скопје, 26°C

Делумно облачно

Четврток
Ведро
Макс: 34°C, Мин: 18°C

Петок
Ведро
Макс: 33°C, Мин: 20°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
ОДБРОЈУВАЊЕ ДО ОЛИМПИЈАДА
Остануваат уште 2 дена до почетокот на Олимписките игри во Лондон...
Инвазија на гламурозни убавици во Лондон
Најлуксузните светски јахти го полнат Кралското пристаниште во британската престолнина како ексклузивни посетители за вр...
Едно од „најзелените“ дела на архитектурата
Повеќе од 100 олимпијци паднаа на допинг
И официјално - Бекам на отворањето на Игрите
Светските лидери и холивудските ѕвезди на отворањето на ОИ
Малезиски олимпијци можат да го одложат рамазанскиот пост
На олимпиското мени - од пиле млеко

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |