Број 3027  сабота, 04 јули 2009
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Што прават денеска

Претходен број


Site Meter
Втора страница

Verbatim

Има тимови што не можат да парираат фудбалски, па сите 90 минути само ве удираат

Кристијано Роналдо,

Португалецот признава дека и грубата игра во Англија го натерала да замине во РеалОставката ја предадов за да предизвикам шок кај граѓаните

Иво Санадер,

довчерашниот хрватски премиер не успева да ја увери јавноста зошто одеднаш одлучи да заминеТоа е филмска магија, а не реалност

Садам Хусеин,

поранешниот ирачки претседател негира дека користел двојници за да ги измами атентаторите


Статијата е прочитана 233 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Втора страница
Двојната капа останува на главата на Фуере
Кошмар со даноците
Шведска најавува дека визите ќе се укинат до крајот на годината
Случајот на ОМО „Илинден“-ПИРИН тест за Стразбур
Јавниот простор не е сопственост на Владата
Иванов најави дека е можна лидерска средба за името