Број 3086  вторник, 15 септември 2009
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Фељтон

Site Meter
Забава
Нови уписи во „Ребис“

Модерен, класичен, џез-балет, хип-хоп, енергетски, латиноамерикански, ориентални и стандардни танци се дел од годинешната понуда на центарот за танц и аеробик „Ребис“. Уписите се во тек, а заинтересираните може да одберат и помеѓу аеробик, степ, кик-бокс аеробик, боди шејп, пилатес и динамична јога.

Подетални информации може да се добијат на телефоните 3222-041 и 075/235-916.


#
Статијата е прочитана 254 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Забава
Скандал на вечерта од Кени Вест
Мадона одржа говор во чест на Мајкл Џексон
Потклекна пред ботоксот
Азхар Исмаил и Рубина Али
„Филиграни 2009“ - шеснаесетти пат на 18 септември
Пеш од Битола до Скопје без одмор
Модна ревија на шест странски модни дизајнери