Број 3078  петок, 04 септември 2009
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска

Site Meter
Забава

РиJана

Се соблече за италијанскиот „Вог“

Американската пејачка Ријана, која веќе неколку месеци е топ-тема во медиумите, се соблече за „Вог“.

Популарната пејачка позирала топлес за италијанското издание на списанието. Ријана носи наметка, но на радост на машкиот дел од публиката, градите, сепак, и' се гледаат. Фотографиите се црно-бели, што им дава убава рафинирана нота.

Откривајќи ги градите, Ријана и' стана вистинска конкуренција на Меган Фокс.


#
Статијата е прочитана 921 пати.

Испрати коментар

Од: провокација
Датум: 04.09.2009 10:34:48
Да бе,нека се соблекува,после крив е прениерот...

Најди! во Утрински
Забава
Цело е кога има тројца
Ја расече главата на сцена
Гратис текила за цел клуб
Светски конгрес на вештерки
Деструктивна женска моќ
Музиката не ја доживувам жанровски
Фудбалски терор