Број 3078  петок, 04 септември 2009
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска

Site Meter
Забава

Џастин Тимберлеjк

Гратис текила за цел клуб

Одлично расположениот Џастин Тимберлејк последните неколку дена во друштво на својата девојка Џесика Бил се забавува во Лас Вегас.

Иако поголемиот дел од ѕвездите во ноќни клубови пристигаат во друштво на многубројни телохранители, Џастин покажал дека е од оние кои цврсто стојат на земја.

Популарниот пејач во средата вечер одлучил да ги почести сите посетители на еден елитен ноќен клуб во Лас Вегас.

„Ова е многу посебна вечер. Јас и мој пријател започнавме да произведува сопствена текила од Мексико и сакам сите да ја пробате. Сите ние треба да веруваме во нешто, а јас сега верувам дека е време за текила“, им се обратил Џастин на присутните во клубот.

Нешто подоцна се качил на сцената, ги поздравил сите присутни и им посакал добра забава. Остатокот од вечерта ја поминал во друштво на својата свршеница.

 


#
Статијата е прочитана 577 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Забава
Цело е кога има тројца
Ја расече главата на сцена
Се соблече за италијанскиот „Вог“
Светски конгрес на вештерки
Деструктивна женска моќ
Музиката не ја доживувам жанровски
Фудбалски терор