Број 3377  вторник, 07 септември 2010
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Македонија
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Хороскоп
Што прават денеска
Site Meter
Забава

КЕЈТИ ПЕРИ

Британките се највалканите жени во светот

Откако контроверзниот свршеник, британскиот актер и комичар Расел Бренд, отворено откри пред јавноста делови од своето бурно сексуално минато, Кејти Пери заклучи дека Англичанките се „највалканите“ девојки на светот. Американската пејачка ја сака британската култура поради големиот број дами, вековните обичаи и начинот на владеење, но смета дека Британките тотално забораваат на сето тоа кога ќе легнат со некој во кревет. „Ми се допаѓа тоа што Британците се држат до социјалниот статус и се чини дека постојано, со сите сили, се трудат да ги избегнат ситуациите кој на каков било начин ќе ги посрамотат“, рече Кејти Пери, продолжувајќи ја приказната со голем пресврт. „Но, од друга страна, Англичанките понекогаш се највалканите, најконтрадикторните девојки на светот. Барем така мислам откако Расел со мене сподели сочни искуства од големиот европски остров“, додаде таа.


#
Статијата е прочитана 1382 пати.

Испрати коментар
Најди! во Утрински
Забава
Прва промоција без Розе
Во август и во септември јадам само смокви!
ДНК гости на „Конект“ во „Колосеум“
Нова љубов по трагичната смрт на сопругата
Си доби тоалет-олтар
„Авто Чајка“ најдобар дилер за „хјундаи“ во Македонија
Почнува продажбата на „ауди A1“
„Пежо“ со сериско производство на прв хибриден дизел-мотор
На самиот врв во безбедноста за „хјундаи ix35“


Another French general takes over as head of Eulex
EU officials and Brammertz clash over Serbia
Fear of toxic sludge spread after Hungary catastrophe