Број 3027  сабота, 04 јули 2009
прва страница Архива контакт редакција маркетинг претплата
Втора страница
На прво место
Политика
Економија
Хроника
Едиторијал
Анализа
Мислења
Писма
Свет
Култура
Спорт
Скопје
Забава
Некролог
Што прават денеска

Претходен број


Site Meter
Забава

Шерил Кол

Најсекси славеничка во Британија

Шерил Кол, една од членките на женскиот бенд „Грлс алауд“ и сопруга на фудбалерот Ешли Кол, го прослави дваесетишестиот роденден во друштво на својот сопруг, семејството и пријателите.

На својот роденден одлучила да биде во центарот на вниманието и да не дозволи да ја засени некој од присутните, меѓу кои биле Дани Миног и Ема Бантон.

Па, за таа прилика облека фустан кој повеќе откривал отколку што криел. Градите, стомакот, тетоважата, нозете... се' било на виделина.

За да го дополни својот секси изглед, се исончала, направила надградба на косата, ставила вештачки клепки и нокти.

Фустанот е од Александар Меквин, кој чини 4,126 фунти, а е инспириран од дваесеттите години на минатиот век.

Но, вниманието за Шерил во еден момент успеала да го украде нејзината мајка, која во кратко фустанче открила речиси се', што дури британските медиуми одлучиле да не ја пуштаат фотографијата во јавноста.


#
Статијата е прочитана 814 пати.

Испрати коментар
Нај��и! во Утрински
Забава
Нема милост за „бегалецот на столетието“
Светска тага за „месечевиот танчар“
„Боеми“ - 20 години музички мераци
Атмосферата во „Св Пантелејмон“ ме повика да направам изложба
Извор на животот и здравјето
Не женете се со Русинки!
Нова раскошна вила во Лос Анџелес
Концерт на Вања Лазарова и „Нав“