Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Господин Ѕвезда!
Министерот за здравство, Никола Тодоров, од ѕвезда во подем станува водечка фигура во ВМРО-ДПМНЕ. Груевски му го додели најважното место - шеф на Изборниот штаб. Министерот, кој неодамна увиде дека пациентите не смеат да си ги виткаат ’рбетните столбови крај болничките шалтери, се исправи пред уште една тешка задача. „Утрински весник“ преку разговори со соработници и политички противници на Тодоров направи негов профил во обид да се разоткрие тајната на успехот

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

Што прават денеска
 


Site Meter


 
Време
Скопје, 28°C

Ведро

Четврток
Сончево
Макс: 30°C, Мин: 13°C

Петок
Сончево
Макс: 34°C, Мин: 17°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

(ИНТЕРВЈУ) Владата моментно нема пристап до парите од ММФ
Александар Тиеман, претставник на ММФ во Македонија...

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |