Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Онлајн Спорт
27.06.2012, 17:58

Милошевиќ нов тренер на Силекс

Љубодраг Милошевиќ е нов шеф на Стручниот штаб на кратовскиот фудбалски прволигаш Силекс. Некогашниот репрезентативец на Македонија, долгогодишен играч на трикратниот македонски првак извесен период тренер на Исланд доаѓа на местото на Ане Андовски, кој неодамна поднесе оставка. (Р.Д.)


Статијата е прочитана 376 пати.

Испрати коментарФудбал-вести
Германија - Италија, судир на две големи фудбалски династии
Автомобилистички спектакл во Радовиш
Ефремов 28. во Европа на 400 метри
Шкендија преку полуаматери до Копривница
Чистка во холандската репрезентација
Русија си постави цел да биде трета според бројот на медали во Лондон
Бирд се повлече од Индијана
Алонсо се' поблиску до рекордот на Шумахер
„Фед-екс“ не запира на ВимблдонKOJCO, 28.06.2012 00:33:44
Ljubodrag Milosevic i ovoj e Makedonec, Antic i toj e Makedonec, Aleksandrov e Makedonec, Bukle e Makedonka, Sakiri e Makedonec i sega Mekkeleb e Makedonec. Nekoj den i Slobodan Milosevic ke bidne Makedonec

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

  


Site Meter


Време
Скопје, 31°C

Ведро

Сабота
Сончево
Макс: 34°C, Мин: 17°C

Недела
Сончево
Макс: 35°C, Мин: 17°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани

Полемика-Новинарството се дави во контејнер со смрдливо ѓубре
Новинарките Мирка Велиновска и Билјана Секуловска по повод последните бранувања во медиумскиот простор предизвикани од потпишувањето на Договорот за декриминализација на клеветата, за „Утрински весник“ одговараат на шест прашања за состојбите во медиумите

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп | Саботен магазин |