Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Онлајн издание
Вести Магазин Спорт
Онлајн Магазин
18.07.2012, 13:59
Антонио Бандерас бара прошка од сопругата Мелани ГрифитПричина се наводните додворувања на актерот на помладите колешки, придружени со љубоморни испади на неговата сопруга

„Антонио на сите можни начини сака да ја врати довербата на сопругата. Во последно време и' купува романтични подароци, и' шепоти нежни зборови и и' испраќа пораки и цвеќиња. Сето тоа е само за повторно да ја придобие, зашто е свесен дека Мелани би можела да го остави“ – им открил на новинарите пријател на Антонио Бандерас и Мелани Грифит.

Имено, бракот на 51-годишниот актер и неговата три години постара сопруга, последниве месеци е на несигурни нозе. Причина се наводните додворувања на актерот на помладите колешки, придружени со љубоморни испади на неговата сопруга. Затоа не изненадува што 54- годишната Грифит пред неколку дена е снимена на прошетка без венчалниот прстен.

„Отсекогаш го држела на узда. Знаеше дека Антонио ќе ги види тие слики, па го искористи медиумското внимание да му порача: ’Ако не се смириш, ќе останеш без семејство!’ Тие двајцата сигурно ќе останат заедно, но тоа ќе се реши дури откако Мелани ќе му го растресе тлото под нозете“- рекол пријател на парот.

Статијата е прочитана 1178 пати.

Испрати коментарВодителот на „Топ гир“ - најплатената ѕвезда на Би-Би-Си
(ФОТО) Храбра пародија на нашата политичка реалност
Почнува шестиот „Локумфест“ во Битола
„Архелаос“ на Плевнеш и Цветановски премиерно во Стоби
„Зa Mакедонцките работи“ на Мисирков на германски јазик
Ристо Василевски на фестивал нa поезијата во Франција
Американската „златна младина“ на Инстаграм открива како живеат богатите деца
Конкурсот за необјавена поема „Григор Прличев“ трае до 30 август
Пронајдени останките на Мона Лиза
Милчо Манчевски во жири во Венеција
Календарот на Пирели за 2013. без голи убавици
(ФОТО) Сто пати браво за Мишел Камило
Руските солисти Борис Бровцин и Анастасија Волтчок вечер на „Охридско лето“
Ума Турман роди ќерка на 42 години
САД одбележуваат 110 години од производството на првиот климатизер
Мариса Мајер од „Гугл“ е новиот генерален директор на „Јаху“
Почина легендарниот клавијатурист на „Дип Парпл“„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

  


Site Meter


Време
Скопје, 17°C

Ведро

Четврток
Ведро
Макс: 33°C, Мин: 15°C

Петок
Сончево
Макс: 37°C, Мин: 17°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
ОДБРОЈУВАЊЕ ДО ОЛИМПИЈАДА
Остануваат уште 8 дена до почетокот на Олимписките игри во Лондон...
Двајца олимпијци нема да претставуваат ниту една држава
Двајца спортисти на Олимпијадата ќе настапуваат самостојно и нема да претставуваат ниту една држава...
Олимпиското село во Лондон без вода за пиење
Организаторите се уште доцнат со водоинсталатерските работи во Олимпиското село, па спортистите немаат вода за пиење
...
Олимпиското злато вреди 620 долари
Семенја ќе го носи знамето за ЈАР
Брајант не може да замисли да не освои злато
Трудница на Олимписките игри

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |