-->
Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Хроника Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Спорт
Самарџиски нов капитен на кошаркарите
Досегашниот лидер Антиќ предложи „црвено-жолтите“ во Венецуела да бидат предводени од помлад играч...
Фудбал-вести
Уште проштален меч и збогум од Шевченко...
Меркел ќе присуствува на мечот со Грција
Министерот за финансии Шојбле прогнозира победа на Германија од 3:1 в петок...
Украина жртва на судиска грешка
Унгарските судии не го признаа голот на Девиќ, Англија победи со 1:0 и заедно со Франција оди во четврт-финалето...
Тревникот на „Филип Втори“ при крај
Португалија - Чешка, судир на неостварени желби
Чесите сонуваат за повторување на финалето од ЕП 1996, каде што ја поминаа Португалија во четврт-финалето...
Јотовски и Деари испаднаа во Белград
Вардар ангажира нов Нигериец
Ѓорческа во второто коло во Ниш
Македонија на ЕП ќе игра во Ниш
Ѓоковиќ и Шарапова први носители во Вимблдо

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

Што прават денеска
 


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, 32°C

Ведро

Четврток
Ведро
Макс: 33°C, Мин: 13°C

Петок
Сончево
Макс: 35°C, Мин: 16°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
Недостигот од вода ќе ги натера луѓето да станат вегетаријанци
Хидролозите предупредуваат дека за производство на месо се троши пет до десет пати повеќе вода отколку за производство н...
(ФОТО) Американка опседната со чевли
Дарлин Флајн (57) од Калифорнија има неверојатна колекција од 16.400 чифта чевли, со што го урна сопствениот рекорд за н...
600 острови на пазарот низ светот
Дали приватните острови излегуваат од мода? Елита ги напушта своите луксузни острови, додека сопствениците наидуваат на ...
Ако Кина пропадне?!
На крајот и Кина почнува да „шлајфува“ - балонот во сферата на недвижностите почнува да напукнува, извозот се намалува, ...
Русинка играше покрај жртвите од сообраќајна несреќа
На сите руски телевизиски станици се појави шокантна снимка на жена која се смее и игра во близина на телата на настрада...

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Хроника | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |