-->
Архива Контакт Редакција Маркетинг Претплата
Барај
период од-до
-
Печатено издание
Политика Македонија Економија Коментари Свет Култура Спорт Скопје Забава Хороскоп
Политика
Бан Ки-мун на жешка линија со Скопје и со Атина
Генералниот секретар ги повика македонските и грчките функционери со изјавите да создаваат позитивна атмосфера...
На прошетка низ Охрид
Убавините на градот под Самоуловите тврдини го воодушевија генералниот секретар на Обединетите нации...
Струмица жали за храбрите браќа
Ден на жалост по големата несреќа, градот се соочи со нови пожари, кои набргу беа локализирани...
За исклучено парно ќе се плаќа 10 отсто од сметката
Ќе биде потребно 80 отсто од станарите да се согласат за исклучување од парно...
Струјата и парното поскапеа среде лето
До крајот на годинава можно е да има повторно поскапување на електричната енергија доколку енергетските компании приложа...
СДСМ го одложува митингот во Скопје поради слаба посетеност
Поглед
Јасмина Јовановска
Граѓаните масовно се приклучуваат на „Работното лето“
Црвенковски дискриминирал по род и пол

„УТРИНСКИ ВЕСНИК“
ЕЛЕКТРОНСКО ИЗДАНИE

Што прават денеска
 


Site Meter


Најнови вести
Време
Скопје, 29°C

Делумно облачно

Понеделник
Ведро
Макс: 36°C, Мин: 19°C

Вторник
Ведро
Макс: 34°C, Мин: 19°C
овозможено од Yahoo! Weather
НајчитаниНајкоментирани
Светски рекорди во пливање за Волмер и Ван дер Бург
Кај жените Амер��канката Дана Волмер го сруши рекордот на 100 метри пеперутка, додека Камерон Ван дер Бург од Јужна Африк...
Светски рекорд во пливање за Шивен Је од Кина
Hа патеката од 400 метри мешано, 16-годишната пливачка од Кина Шивен Је постави нов светски рекорд и освои златен медал...
Првиот златен медал за Силинг Ли од Кина
Силинг Ли го освои првиот златен медал на Игрите во стрелаштво во дисциплината 10 метри воздушна пушка...
(ФОТО) Отворање на Олимписките игри во Лондон
Усеин Болт посакува четири олимписки злата

Дневник  | Вест | Теа Модерна | Огласник24

Онлајн издание | Вести | Магазин | Спорт |
Печатено издание | Политика | Македонија | Економија | Коментари | Свет | Култура | Спорт | Скопје | Забава | Хороскоп |